Gerçek Bir Medyum Olmak İçin Avlanırken Talep Edilecek Beş Sorgu

Posted by admin on

Gerçek Medyum’u arayan mı?

Sonraki beş endişeyi kontrol ettiğinizden emin olun , gerçek kendine bağlama büyüsü bir psişik bulmanızı çok daha kolay hale getirmenize yardımcı olabilirler!

Gerçek bir medyum bulmayı düşünecek misin? Hazır olduğunuzda, bu beş sorgu, en iyi merakınızı koroner kalbinde olan gerçek bir medyum keşfetmenize yardımcı olacaktır. Diğer mesleklerde olduğu gibi medyumların da çok sayıda uzmanlığı vardır ve şimdi yapmanız gereken araştırmalar, daha sonra kişisel olarak sizin için uygun psişiği bulmanıza yardımcı olabilir. Her soruyu açıkça ve doğru bir şekilde ele almanın çok önemli olduğunu asla unutmayın, aksi takdirde arzularınıza en iyi psişiği elde etmekten kendinizi aldatıyor olabilirsiniz.

Birinci problem – Neden bir medyuma ihtiyacınız var? Bir şey, bir psişik için bakma zorunluluğunu tetikledi, bu nedir? Muhtemelen başka bir yetenekli tarzla karşılaştırıldığında, nasıl oluyor da bir psişik gerekli olduğunu hissediyorsunuz? İhtiyaçlarınızı açıkça belirtmeniz önemli olabilir, çünkü neden aradığınız konusunda şeffaf bir fikir olmadan, sizin durumunuzda kimi keşfedeceğinizi ve size nasıl yardımcı olabileceklerini belirlemek muhtemelen zor olacaktır.

Soru iki – Ne tür bir medyum arıyorsunuz? Kulağa benzer bir soruna benziyor olsa da, bir psişik görerek hangi sonucu istediğinizi sorun. Psişiklerin uzmanlıklarının olduğunu ve ayrıca arzu ettiğiniz sonucun, gördüğünüz psişik çeşitliliğinden önemli ölçüde etkileneceğini unutmayın. Romantizm mi arıyorsunuz veya tavsiye almak mı istiyorsunuz? Şu anda teslim olmuş biriyle konuşmaya mı çalışıyorsunuz? Bir iş kurmanın veya çaba göstermenin sizin için çok iyi bir zaman olup olmayacağından emin olmayı mı umuyordunuz? Daha önce bahsedilen taleplerinizin her biri, en iyi şekilde, benzersiz beceriler tasarlayan psişikten izin alarak yerine getirilebilir. Medyumlar, benzer yaşam tarzınızdaki teknikleri ortaya çıkarabilir, Medyumlar, teslim olmuş kişilere ulaşmada uzmanlaşır ve Astrologlar, yepyeni bir şirket veya başka bir girişim başlatmak için daha iyi dönemler tespit etmeye yardımcı olur. Ne tür bir psişik görmek istediğinizi belirleyerek, kişisel olarak sizin için en etkili psişiği bulmaya yönelik girişimlerinizi çok daha iyi vurgulayabilirsiniz.

İkilem 3 – Kişi sadece tek seferlik mi yoksa sürekli psişik tavsiye mi istiyor? Psişik için tek seferlik sahip olmanız mı gerekiyor, yoksa uzun süreli ifade rehberliği ile mi ilgileneceksiniz? Zaman ölçeğinize göre, inancınız olan bir medyumun size uzun vadeli tavsiye verebilecek ürün ve hizmetlerine ihtiyacınız olabilir. Bu, medyumun geçmişini dikkatlice düşünmeyi önerir. Uzun zamandır organizasyonda mıydı? Onlarca yıldır bulundukları yerde miydiler? Yüz yüze görüşmeler yoluyla mı yoksa yalnızca cep telefonu veya web sitesi aracılığıyla mı ulaşılabilir? Zamanınıza ve enerjinize ve şahsen veya uzaktaki ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, muhtemelen sizden birkaç uzakta olanlara karşı alan psişiklerini dikkate almanız gerekecek.